OFICIALUS EGLĖS JAKŠTYTĖS FC #1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OFICIALUS EGLĖS JAKŠTYTĖS FC #1

Oficialus 'sienų drebintojos' savo balsu Eglės Jakštytės fanų forumas !
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Antroji puselė

Go down 
+3
Migliūūtė.:**
Snieguolee
Jolly
7 posters
AutoriusPranešimas
Jolly
Panelė administratorė
Jolly


Pranešimų skaičius : 3446
Join date : 2009-09-15
Age : 29
Miestas : Pabradė

Antroji puselė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Antroji puselė   Antroji puselė Icon_minitimeSk. 01 23, 2011 5:45 pm

Na tai su kuo sutiksit Valentino dieną?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Antroji puselė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antroji puselė   Antroji puselė Icon_minitimeSk. 01 23, 2011 6:40 pm

Šeima. ;D
Atgal į viršų Go down
Snieguolee
Panelė moderatorė
Snieguolee


Pranešimų skaičius : 883
Join date : 2009-11-11
Age : 27
Miestas : Kėdainiai

Antroji puselė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antroji puselė   Antroji puselė Icon_minitimePir. 01 24, 2011 12:49 pm

Ekskursija į kauną ;ddd klasiokais
Atgal į viršų Go down
https://egle.forumlt.com
Jolly
Panelė administratorė
Jolly


Pranešimų skaičius : 3446
Join date : 2009-09-15
Age : 29
Miestas : Pabradė

Antroji puselė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antroji puselė   Antroji puselė Icon_minitimePir. 01 24, 2011 1:17 pm

Snieguolee rašo:
Ekskursija į kauną ;ddd klasiokais

Neblogai ;]
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Antroji puselė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antroji puselė   Antroji puselė Icon_minitimePir. 01 24, 2011 3:21 pm

aš tai namie, mamos gimtadienį švęsim turbūt :DDD
o šiaip tai nežinau, man šita diena nieko nereiškia. tik mamos gimtadienį. :DDD nu nesuprantu aš jos ir taškas. gal dėl to, kad neturiu antros pusės. bet nu ir tai, kad iš to? jei myli žmogų, tai myli kiekvieną dieną, ir ta vasario 14-oji niekuo neišsiskiria.
Atgal į viršų Go down
Sidabrinė
Pasauliui esi kažkas, o kažkam esi visas pasaulis.
Sidabrinė


Pranešimų skaičius : 1376
Join date : 2009-09-19
Age : 28
Miestas : Šiauliai (:

Antroji puselė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antroji puselė   Antroji puselė Icon_minitimePir. 01 24, 2011 5:19 pm

Neturiu vaikino, ir ko gero, šios dienos nešvęsiu.
Atgal į viršų Go down
http://donatasmontvydas.nice-forum.net/
Rūta
Panelė administratorė
Rūta


Pranešimų skaičius : 2684
Join date : 2009-09-11
Age : 26

Antroji puselė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antroji puselė   Antroji puselė Icon_minitimePir. 01 24, 2011 5:37 pm

Kai neturiu vaikino, tai man nėra kažkokia įspūdinga šventė. Pernai iš brolio ir tėčio (atskirai jie pirko kažkodėl;D) gavom su mama po rožę, kartais šokolado balto nuperka (mm) :}
Atgal į viršų Go down
Jolly
Panelė administratorė
Jolly


Pranešimų skaičius : 3446
Join date : 2009-09-15
Age : 29
Miestas : Pabradė

Antroji puselė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antroji puselė   Antroji puselė Icon_minitimePir. 01 24, 2011 7:01 pm

Aš turiu su kuo švęsti ;] Ir nors neturėjau antros puselės vistiek su draugais kažką veikdavom ;p
Galiu vieną linksmą istoriją papasakot(nors gal ir nelabai linskma, bet man buvo smagu) kuri įvyko praeitais metais per Valentino dieną ;D
Su tėčiu ir broliu ėjom į Maximą. Na tėtis norėjo nupirkti mamai kokią nors dovaną. Aš kaip visada jam pasiūliau, tai kas man bus irgi gerai ;D Na tai nupirko gražią palmę, kuri man labai patiko ir dabar stovi mano kambary ;D Bet čia ne tai apie ką noriu pasakot ;D
Išėjas iš parduotuvės broliukas rado telefoną na ir atidavė man. Bandėme skambint šeimininko tėvams (jie buvo kontaktų knygutėj), bet kai pasakiau jiems: Suradome jūsų sūnaus telefoną, norėtume grąžinti. Jie atsakė: Mes neturime sūnaus ;D Tai tada pagalvojau, tai kam jam rašyt kontaktuose mama ar tėtis ;D Nu žodžiu... Tuomet kažkas paskambino į tą telefoną aš pakėliau. Tai buvo tikrasis šeimininkas. Na aš jam pasakiau kur radau jo telefoną ir jis atvažiavo. Už tai, kad radome telefoną gavau šampaną ;DD Na buvo smagu, kad gavau, bet jis nebuvo jokiam maišiuke įdėtas ir man teko tempti jį per miestą. Man buvo gėda, nes aš buvau 15 metų ir ką žmonės gavojo kai ėjau su tuo buteliu ;p Na, vėliau pasikviečiau vaikiną pas save ir mes su rafaelo, sumuštiniais ir jo paties iškeptais sausainiais išgėrėm tą butelį ;p Buvo išties faina. O vėliau dar tėvai išvažiavo į Vilnių tai buvo malonu vienai pabūti su mylimu žmogum :)

Na dabar laukiu šios Valentino dienos ir laukiu kaip ją praleisiu :) Dar nežinau, bet tikuosi bus smagu :)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Antroji puselė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antroji puselė   Antroji puselė Icon_minitimeKv. 02 03, 2011 3:30 pm

Ohh.. Kaip miela atšvęst šia dieną su vaikinu. :D Na kadangi tokio neturiu, tai ko gero švęsiu su draugėmis. :)
Atgal į viršų Go down
Sheila
I don't have a boyfriend. But I know a man who'd be mad at me for saying that :D*
Sheila


Pranešimų skaičius : 347
Join date : 2010-10-30
Age : 31
Miestas : Vilnius

Antroji puselė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antroji puselė   Antroji puselė Icon_minitimeKv. 02 03, 2011 3:45 pm

Gal su šeima,gal su draugėm švęsiu,nežinau dar,man tai nėra labai kažkokia svarbi šventė :p
Atgal į viršų Go down
simute :)
Aš rasiu savo kelią, Jis ves pas tave:*
simute :)


Pranešimų skaičius : 982
Join date : 2010-03-27
Age : 30
Miestas : tauravas:)

Antroji puselė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antroji puselė   Antroji puselė Icon_minitimePir. 02 06, 2012 3:13 pm

dar Nežinau,kaip širdis pasakys;p
bet visvien švesių:DD
Jei širdis nk nepasakys,tai puskis gimsę,o jei pagaliau suprasim kad mes vienas kitam sutverti,tai pasivaikščiojimas,ir dovanos:P
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Antroji puselė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antroji puselė   Antroji puselė Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Antroji puselė
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
OFICIALUS EGLĖS JAKŠTYTĖS FC #1 :: Valentino diena-
Pereiti į: