OFICIALUS EGLĖS JAKŠTYTĖS FC #1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OFICIALUS EGLĖS JAKŠTYTĖS FC #1

Oficialus 'sienų drebintojos' savo balsu Eglės Jakštytės fanų forumas !
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Auskarai

Go down 
+4
Sidabrinė
im deimukoou
Migliūūtė.:**
Rūta
8 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Rūta
Panelė administratorė
Rūta


Pranešimų skaičius : 2684
Join date : 2009-09-11
Age : 26

Auskarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Auskarai   Auskarai Icon_minitimeŠt. 01 29, 2011 5:25 pm

Kur turit? Kur norėtumėt turėt? Kokius dėvit?
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Auskarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Auskarai   Auskarai Icon_minitimeŠt. 01 29, 2011 5:29 pm

turiu ausyse.du vienoj ir vieną kitoj. nešioju tai tokius prie ausies dažniausiai, bet kartais užsimetu ir kabančius "blynus" tokius. o norėčiau turėt, tai dar du dešinėj ausį arba norėčiau tam "klepsiuke" ar kaip jį pavadint, nu žodžiu, tas toks dalykėlis (:DDDD). taivat. ten labai gražiai dar atrodo. :}
Atgal į viršų Go down
Rūta
Panelė administratorė
Rūta


Pranešimų skaičius : 2684
Join date : 2009-09-11
Age : 26

Auskarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Auskarai   Auskarai Icon_minitimeŠt. 01 29, 2011 5:32 pm

aš tai turėjau auskarus ausyse prieš kokius 5-6 metus, bet teko išsivert nes labai puliavo (mama norėjo, kad išsiverčiau, ne aš:D). O dabar vėl labai noriu jų, vistiek jau nemažai laiko praėjo ir pati galėčiau jais rūpintis juolab, kad internete galima pasiskaityt kaip daryt viską. Žiauriai noriu ;//
Atgal į viršų Go down
im deimukoou
mano žvaigždė arčiausiai mėnulio.
im deimukoou


Pranešimų skaičius : 86
Join date : 2011-01-27
Age : 27
Miestas : pajurys

Auskarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Auskarai   Auskarai Icon_minitimeSk. 01 30, 2011 8:20 am

abiejose ausyse po viena skyle. nesioju kuo paprastesnius, nemegstu tu kabanciu visokiu. o noreciau auskaro i ranka:DD
Atgal į viršų Go down
Sidabrinė
Pasauliui esi kažkas, o kažkam esi visas pasaulis.
Sidabrinė


Pranešimų skaičius : 1376
Join date : 2009-09-19
Age : 28
Miestas : Šiauliai (:

Auskarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Auskarai   Auskarai Icon_minitimeSk. 01 30, 2011 9:18 am

Abiejose ausyse po dvi skyles turiu. Nemėgstu auksinių auskarų, dievinu sidabrinius, didelius, ektravagantiškus. Norėčiau auskaro liežuvyje ir bamboje, bet mama kategoriškai nusiteikus prieš auskarus bamboj ir liežuvy, tai turbūt teks palaukti pilnametystės.
Atgal į viršų Go down
http://donatasmontvydas.nice-forum.net/
Sheila
I don't have a boyfriend. But I know a man who'd be mad at me for saying that :D*
Sheila


Pranešimų skaičius : 347
Join date : 2010-10-30
Age : 31
Miestas : Vilnius

Auskarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Auskarai   Auskarai Icon_minitimeSk. 01 30, 2011 5:06 pm

Turiu ausyse po vieną,mėgstu auskarus tuos kabančius,ilgus,žiauriai man tokie patinka :)) Tie kur prie ausies būna nelabai man:)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Auskarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Auskarai   Auskarai Icon_minitimeSk. 01 30, 2011 5:29 pm

Nešioju, turiu abiejose ausyse po vieną, nemėgstu, nekenčiu ilgų, kaip senom bobikėms... ;DD (SRRY,KAS TOKIUS NEŠIOJAT)..Mėgstu prie pat ausies kurie yra. :))
Labai noriu, dešinioj ausy dar du isivert, bet bijau. ;D
Atgal į viršų Go down
Rūta
Panelė administratorė
Rūta


Pranešimų skaičius : 2684
Join date : 2009-09-11
Age : 26

Auskarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Auskarai   Auskarai Icon_minitimeSk. 01 30, 2011 6:31 pm

nesu mačius kad 'senos bobikės' su ilgais būtų vaikščioję;DD
patarkit, vertis man į ausis ar ne??? ;/
Atgal į viršų Go down
Sheila
I don't have a boyfriend. But I know a man who'd be mad at me for saying that :D*
Sheila


Pranešimų skaičius : 347
Join date : 2010-10-30
Age : 31
Miestas : Vilnius

Auskarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Auskarai   Auskarai Icon_minitimePir. 01 31, 2011 3:25 pm

Verkis,gi žiauriai gražu!!:)
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Auskarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Auskarai   Auskarai Icon_minitimePir. 01 31, 2011 5:45 pm

aš siūlyčiau vertis. bet pagalvok dar apie tai ar nepūliuos vėl. nes tikrai išlieka tokia galimybė, kai turėjai tokią problemą.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Auskarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Auskarai   Auskarai Icon_minitimeAntr. 02 01, 2011 7:21 am

Žinoma, kad verkis!!!!!!!!!!!!!!! ;))
Žiauriai gražu, bent man tai labai patinka..
Turėsi ant ko pinigų išleisti, ant gražių auskariukų.. ;D
O jei pūliuos gydikis, man pačiai taip būdavo, bet pradėjau dezinfekuoti ir viskas praėjo..
O šiaip dažniausiai būna, kad jei pūliuoja, nereikia nešioti paprastų metalinių auskarų, geriausiai nešioti auksinius.. :))
Atgal į viršų Go down
Sidabrinė
Pasauliui esi kažkas, o kažkam esi visas pasaulis.
Sidabrinė


Pranešimų skaičius : 1376
Join date : 2009-09-19
Age : 28
Miestas : Šiauliai (:

Auskarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Auskarai   Auskarai Icon_minitimeAntr. 02 01, 2011 9:19 am

Rūth.* rašo:
nesu mačius kad 'senos bobikės' su ilgais būtų vaikščioję;DD
patarkit, vertis man į ausis ar ne??? ;/

Žinoma, kad verkis. O ausų pūliavimą gali sustabdyti nusipirkus specialaus purškalo pavadinimu ,,Octenisept'' ( jį rasi vaistinėje).
Atgal į viršų Go down
http://donatasmontvydas.nice-forum.net/
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Auskarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Auskarai   Auskarai Icon_minitimeAntr. 02 01, 2011 9:55 am

Džiugilė rašo:
Žinoma, kad verkis!!!!!!!!!!!!!!! ;))
Žiauriai gražu, bent man tai labai patinka..
Turėsi ant ko pinigų išleisti, ant gražių auskariukų.. ;D
O jei pūliuos gydikis, man pačiai taip būdavo, bet pradėjau dezinfekuoti ir viskas praėjo..
O šiaip dažniausiai būna, kad jei pūliuoja, nereikia nešioti paprastų metalinių auskarų, geriausiai nešioti auksinius.. :))

o pas mane tai kaip tik atvirkščiai. :DDD nesveika aš, žinau. :DDD jei nešioju tuos paprastu tai dzin, nieko, net neskauda. įsiveriu kokius sidabrinius, tai šakės, pūliuot pradeda. nors yra keli sidabrtiniai kuriuos galiu nešiot, o kiti tai ir guli dėžutėj. o paie auksą jau net nebekalbu. nu žodžiu, nesveikas mano organizmas. xDDDD
o su tais pūliavimais, tai aš irgi neeeeeemažai problemų turėjau. fūj,net baisu prisimint kai ką. :DDD nu žodžiu.
Atgal į viršų Go down
Rūta
Panelė administratorė
Rūta


Pranešimų skaičius : 2684
Join date : 2009-09-11
Age : 26

Auskarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Auskarai   Auskarai Icon_minitimeAntr. 02 01, 2011 11:05 am

Dėkui už patarimus, mergaitės :p
Buvom su mama grožio salone, klausėm ar apsimoka vertis vėl jeigu labai puliavo.
Sakė, kad gali būti, kad organizmas tiesiog nepriima auskarų. Ir beto, galima bandyt kai atšils oras, nes gali nuo šalčio kažkokios žaisdelės būt ar pan. O jeigu verčiaus vasarą, tai tektų saugotis nuo vandens šaltinių tas ausis.
Žodžių, auskarų noriu vis labiau, nors mama vis atkalbinėja;D
Tipo labai skaudės kai vers (kai pirmą kartą vėriaus apsiverkiau:DDDD). Bet aš ištverčiau manau:D
Ir gerai sako Džiugilė, būtų kur pinigų išleist :D
Sidabrine, būtinai pasidomėsiu apie 'Octenisept' ;))
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Auskarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Auskarai   Auskarai Icon_minitimeAntr. 02 01, 2011 12:02 pm

jo, geriausia yra vertis kokį pavasarį arba rudenį, kada šilta jau/dar bet jau nebegalima tom vasaros maudynėm mėgautis. :} aš man atrodo ir vėriausi pavasarį. :DD
Atgal į viršų Go down
Sheila
I don't have a boyfriend. But I know a man who'd be mad at me for saying that :D*
Sheila


Pranešimų skaičius : 347
Join date : 2010-10-30
Age : 31
Miestas : Vilnius

Auskarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Auskarai   Auskarai Icon_minitimeAntr. 02 01, 2011 3:10 pm

Tai kad maudytis negalima 3 dienos po įvėrimo,bent jau kai man vėrė,taip sakė :)
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Auskarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Auskarai   Auskarai Icon_minitimeAntr. 02 01, 2011 3:16 pm

gali būt, bet man tai ir tas tris dienas sunku iškęst būtų. :DDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Auskarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Auskarai   Auskarai Icon_minitimeAntr. 02 01, 2011 3:29 pm

Turiu ausyse po viena. :) šiaip daugiau niekur nenorėčiau vertis. :DD Užtenka ausyse. :)
Atgal į viršų Go down
Sheila
I don't have a boyfriend. But I know a man who'd be mad at me for saying that :D*
Sheila


Pranešimų skaičius : 347
Join date : 2010-10-30
Age : 31
Miestas : Vilnius

Auskarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Auskarai   Auskarai Icon_minitimeAntr. 02 01, 2011 3:30 pm

Aš tai maudydavaus,tik stengdavaus ausų nesušlapint :D
Atgal į viršų Go down
Sidabrinė
Pasauliui esi kažkas, o kažkam esi visas pasaulis.
Sidabrinė


Pranešimų skaičius : 1376
Join date : 2009-09-19
Age : 28
Miestas : Šiauliai (:

Auskarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Auskarai   Auskarai Icon_minitimeAntr. 02 01, 2011 5:20 pm

Meilė rašo:
Tai kad maudytis negalima 3 dienos po įvėrimo,bent jau kai man vėrė,taip sakė :)

Pirmą kartą girdžiu šitą dalyką. Aš vėriaus į ausis skyles ( tiksliau kosmetologė man vėrė) du kartus ir nieko panašaus negirdėjau. Tik negalima imliotis auskarų, reikia palaukti bent dvi savaites.
Atgal į viršų Go down
http://donatasmontvydas.nice-forum.net/
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Auskarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Auskarai   Auskarai Icon_minitimeAntr. 02 01, 2011 5:30 pm

Aš irgi pirmą kartą girdžiu, kad maudytis negalima. ;D
Atsimenu, kai buvau 6 metų vasarą įsivėriau ir tą pačią dieną, važiavau prie jūros.. ;p


Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Auskarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Auskarai   Auskarai Icon_minitimeAntr. 02 01, 2011 5:36 pm

negalima negalima, tikrai. man bent jau taip kosmetologė sakė.

Džiugile, būtum laaaaabai stilinga. xDDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Auskarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Auskarai   Auskarai Icon_minitimeAntr. 02 01, 2011 6:02 pm

Pati gražiausia būčiau juk. :D
Varyčiau į Paryžių, Londoną naujausių madų demonstruoti. :DDDD
Ant viršelių puikuočiaus. ;D
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Auskarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Auskarai   Auskarai Icon_minitimeAntr. 02 01, 2011 6:04 pm

superdupermega žvaigždė būtum. nebendrautum dabar čia su mumis. o varinėtum su kokia Miley po restoranus. xDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Auskarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Auskarai   Auskarai Icon_minitimeAntr. 02 01, 2011 6:07 pm

Gaššš, su savo dievaite vaikšiočiau, o tu pavydėtum... ;DDDDD
Dar net MJ prisikeltų, kad tik su manim nusifotkintų..
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Auskarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Auskarai   Auskarai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Auskarai
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
OFICIALUS EGLĖS JAKŠTYTĖS FC #1 :: *U Ž R I B Ų* :: Fanų centro archyvas-
Pereiti į: