OFICIALUS EGLĖS JAKŠTYTĖS FC #1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OFICIALUS EGLĖS JAKŠTYTĖS FC #1

Oficialus 'sienų drebintojos' savo balsu Eglės Jakštytės fanų forumas !
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Dienoraštis.

Go down 
5 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
simute :)
Aš rasiu savo kelią, Jis ves pas tave:*
simute :)


Pranešimų skaičius : 982
Join date : 2010-03-27
Age : 30
Miestas : tauravas:)

Dienoraštis.  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  - Page 2 Icon_minitimePir. 01 31, 2011 11:51 am

is ko rinksis tema?Kalba literatura ar kultutra?(cai as pie iskaita)
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  - Page 2 Icon_minitimePir. 01 31, 2011 5:40 pm

labiausiai linkstu prie literatūros. kultūroj tai tik vieną temą radau, kuria galėčiau kalbėt. o kalba, tai ten vapšie briedas, sausai taip pakalbėt. o tu ką žadi?
Atgal į viršų Go down
simute :)
Aš rasiu savo kelią, Jis ves pas tave:*
simute :)


Pranešimų skaičius : 982
Join date : 2010-03-27
Age : 30
Miestas : tauravas:)

Dienoraštis.  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  - Page 2 Icon_minitimePir. 01 31, 2011 6:14 pm

kultura,jau pasirinkau:)
apie kazkoius dailininkus;)
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  - Page 2 Icon_minitimeAntr. 02 01, 2011 9:46 am

apie tris vaizduojamo meno kūrėjus, žinomus pasaulyje? ;DD
jei šita, tai šita vienintelė iš kultūros apie kurią aš galvoju. :DDD
Atgal į viršų Go down
simute :)
Aš rasiu savo kelią, Jis ves pas tave:*
simute :)


Pranešimų skaičius : 982
Join date : 2010-03-27
Age : 30
Miestas : tauravas:)

Dienoraštis.  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  - Page 2 Icon_minitimeAntr. 02 01, 2011 10:38 am

ta pati:D,o koks sutapimas:DD
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  - Page 2 Icon_minitimeAntr. 02 01, 2011 11:53 am

man tai ji normaliausia iš kultūros pasirodė. :DDD
tai dabar reinkuosi tarp šitos, tada knygų penketuko arba ten apie klasikinius perzonažus, kokie gali skatint gerą elgesį ir būdą, arba dar kokių šuolaikinių lietuvių autorių knygas reiktų išverst į pasaulio kalbas. :DD nukrč, sąrašas ilgas. :DDDDDDD
Atgal į viršų Go down
simute :)
Aš rasiu savo kelią, Jis ves pas tave:*
simute :)


Pranešimų skaičius : 982
Join date : 2010-03-27
Age : 30
Miestas : tauravas:)

Dienoraštis.  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  - Page 2 Icon_minitimeAntr. 02 01, 2011 1:50 pm

va man dar apie knygas(jaunimui) nrml pasirode:D
bet pasiiemiau apie dailinikus:D
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  - Page 2 Icon_minitimeAntr. 02 01, 2011 3:03 pm

apie knygas labai lengva ir daug kas ima. tai neįdomu. apie dailininkus vis tiek mažiau.
Atgal į viršų Go down
simute :)
Aš rasiu savo kelią, Jis ves pas tave:*
simute :)


Pranešimų skaičius : 982
Join date : 2010-03-27
Age : 30
Miestas : tauravas:)

Dienoraštis.  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  - Page 2 Icon_minitimeAntr. 02 01, 2011 5:11 pm

nzn kaip jum bet mum mokytoja tu paciu neleido imti temu:Dkiekvienas mokinys tures pasakot atskira tema:Dbent pas mus taip>..kaip pas jus??
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  - Page 2 Icon_minitimeAntr. 02 01, 2011 5:14 pm

omfg. taigi čia tragedija. pas mus tai pykčiai dėl to prasidėtų ir šiaip, labai nelygiai gaunasi, nes vienas gali gaut pačią lengviausą,kitas sunkiausią. keistai čia jūsų mokytoja. pas mus, tai ima kokią nori. bet sakė, kad originali kalba bus tik pliusas. tai tų pačių temų rinktis ir nebesinori, nes vis tiek kažkas kartosis, nori nenori. :}
Atgal į viršų Go down
simute :)
Aš rasiu savo kelią, Jis ves pas tave:*
simute :)


Pranešimų skaičius : 982
Join date : 2010-03-27
Age : 30
Miestas : tauravas:)

Dienoraštis.  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  - Page 2 Icon_minitimeAntr. 02 01, 2011 5:29 pm

ka ji keista?ji durnike:Dgasdino kad neprileis patikros laikyt,o db jau per prievarta varo:Dka as zinau debile ji:D(nors tai negrazu sakyt,bet tokia tiesa)
O kada jus laikot zodziu?
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  - Page 2 Icon_minitimeAntr. 02 01, 2011 5:31 pm

aam. supratau. :DDD
nežinau. kove gal. nežinau nieko dar aš. :DDDD
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  - Page 2 Icon_minitimeTr. 02 02, 2011 2:30 pm

Dienoraštis.  - Page 2 Tumblr_lfnv48NJXe1qdql5io1_500_large
2011.02.02

liaaaabis.!! (hug) šiandien sedėdama prisiminiau, kaip užsidegė mūsų šūlia, tai dabar KOMA. neees, nieko ištikrųjų ten nebuvo. :DD tik tiek, kad tūlike vėjelis, tas kur rankom nusidžiovint, užsidegė. :DDDD atsimenu minėjom sausio 13 d., visi lauke, ten su balionais darėm LT vėliavą ir nuo stogo fotkino mus, nuuu ir po to atvarė gaisrinės mašina, ir man mintis "kaaaaaaas čia per renginio dalis" xDDDDDDD krč, visi bėgom žiūrėt kas yra, o po to jau kai viską išsiaiškino visa Utena, ir ne tik, per 10 min. sužinojo, kad ŠAPOKA DEGA. na ir tada aišku visus namo paleido, o mes kaip tik turėjom fizikos kontrą rašyt. bet omfg. KOMA. tikrai. xDDDDDDD tai vat. :DD o dabar grįškime į šiandien. :D taigi, po daugiau nei savaitės pertraukos grįžau į mokyklą. šūūūūūdas šūdeliausias.jaučiausi kaip iš marsietis iš Marso atkeliavęs mainų programa. xDDDDD krč, per matieką nieko neparišu apie ką kalba eina, ką ten reikia skaičiuot, zjbs. :DDD trečiadienį kontrolinukas. naiiiiis. :DD išsirinkau jau kalbėjimui potemę. skamba ji visai viliojančiai "kokie literatūros klasikos personažai gali paskatinti jauną žmogų tobulinti savo būdą ir eglesį?", bet ar atrasiu ką iššnekėt 5 min. tai net nenumanau. ai, nusispjaut man, tiesą pasakius. :DDD tai vat. susitariau šiandien dėl pilietinio kada atsiskaitysiu,chemijos išsiprašiau rytoj parašyt, reiks eit mokytis, nes nebuvau gal trijose chemijose. vuot. :DDD aii, dar šnd nugriuvau anglų mokytoją pamačius, tiesiogine to žodžio prasme. :DDDD nu tik netyčia ten gavosi, lipau laiptais ir ją sutikau, ji "o,ligonis jau grįžo" aš tokia pyst ant laiptų, mokytoja "atsargiai, bo vėl būsi ligonis". krč. lol. :DDD o, laiušių šnd dar pavadavo kitas mokytojas, nes mūsų mokytojos nėra, tai pz, vos nenumiriau per pamokas iš juoko. :DDD kai išmeta savo smailą, tai omfg, net tūlikas šaukt pradeda. :DDD o dar taip šneka, visus žodžius tobulai kirčiuodamas, tai sakau, pzzz. nesveikas kažkoks. :DDDDD keistas jis man, gerai, kad daugiau lietuvių šią savaitę nebus, nes tikrai neištverčiau su juo. xDDDDD duuh, dabar varysiu namų darbų daryt, gal ką pagausiu. :DD xoxo. ;**
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  - Page 2 Icon_minitimeKv. 02 03, 2011 8:38 pm

Dienoraštis.  - Page 2 Tumblr_lg1w5rD8ke1qb62oko1_500_large
2011.02.03

zdarov!! (hug) uhlalaaa, šnd vėl iš prisiminimų žvengiau. ne tai kad žvengiau, bet komikės kelios buvo ištikę. :DDDD bliaaam, anksčiau tikrai linksmensnis gyvenimas būdavo. o daba tai, pff, šūdelis kažkoks. bet ne ne ne, tikrai nesiskundžiu gyvenimu, viskas nuostabu. bet kai palygini,tai tikrai yra skirtumas. ir nemažas. prisiminkime, kaip su draugėm penkios sulindom į vieną tūliko būdelę, tik tam,kad nuo vienos draugės pasislėptumėm. xDDD dar prisiminkime "ką myli Miglė?" xDDDDDDDDD omfg. KOMIKĖ.totali. :DDDDD dar prisiminkime žudančią astrologę iš lietaus fm. xDDDDDDDDDDDDD pzdc. tuoj uždusiu. xDDD reikia apsiramint ir tęst normaliai. :DD įkvėėėėpt - iškvėėėėp; įkvėėėpt - iškvėėėėpt. uhhhh. :DD gerai psio. :DD tai vat. šiandien.ką galėčiau papasakot apie šiandien? :DD taigi, buvau mokykloje šiandien. ten pavargau taip,tarsi būčiau bulviakasy dalyvavus. :DDD krč. per informę tai lievai buvo,kūncės nedariau,matieką pagaliau pradėjau pagaut, fizika - miegojau, anglų - miegojau, per dailę eskizą vis dar dariau, pagaliau sugalvojau kaip toliau išvystyt,ačiū Dievui šnd mokytoja nuotaikoj buvo,nes kitaip būtų į*isus dvejetą. :DD o po dailės, dar ėjau chemijos rašyt. duuuh, kaip susimoviauuu. totaliai. neatleisiu sau. parašiau dvi lygtis blogai, o dar vienos nežinau. gausiu kokius 7,pzdc. ai, dar netgi išradau vieną lygtį. tiesiog enšteinas. xDDD tai vat. ;DDD omfg,geografiją praleidau. o ten tai linksma, kaip visada. :DDD mokytojas klasiokui "ir vėl pabezdėjai?", "žiūrėk iš tavęs net Miglė pradėjo juoktis, nors ji jau tikrai labai pakanti lyriniams nukrypimams (gėjams tipo)" ;DDD nu žodžiu ir pan. :DDDDDD kominė diena šnd. :DDDDD tai vat. grįžau namo,jau tokia visa nesveikai nusikalus ir galvoju dar reiks prie nd sėst,bet pažiūrėjau, NIEKO. nieko. ĮSIVAIZDUOJAT? pirmą kartą per du metus. NIEKO. xDDDDDD gerai. krč. ryt penktadienis. faiiiina. bet nieko gero nebus čj. ai. kažkaip dabar jau mirė mano viltys, kad mūsų 4-tukas vėl bus kartu, galima sakyt neįmanoma jau. nes su dviem tai jau tikrai nepakeliui man. ir ką aš žinau. man savigarba, ar kaip tai įvardint,tikrai svarbiau yra. taip. esu egoistė,savanaudė ir savymila, bet jei tokia esu, nieko nepadarysi. tai vat. o su kita,tai manau mes dar ilgai būsim kartu, nes yra taip,kad ji kitokia. arčiau mano vertybių ir įsitikinimų. tai vat. ant galo,kaip visada nusidepresavau, bet aii, negalėjau to nepaminėt,nes skaudu. labai skaudu,kai matai ką daro draugai iir negali nieko padaryt, niekam pasakyt. tai vat. Iki, mielosios ir brangiosios. (hug) (hug)
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  - Page 2 Icon_minitimePen. 02 04, 2011 10:28 pm

Dienoraštis.  - Page 2 Tumblr_lg449nn6Nh1qf4jodo1_500_large
2011.02.04

sveikos. (hug) šiandien esu tokia nesveikai susigrūzinus. tikrai nežadu nieko linksmo parašyt,nes šaindien tiesiog ne ta diena. šiandien nusprendžiau, kad jei išeis iš kalbos, pasakysiu draugei viską ką manau. nes tikrai atsibodo būt daiktu, kurį prisimena tik tada, kada nori arba reikia. žinau,paskui graušiu save,kam tai padariau, bet nebegaliu tylėt. NEBEGALIU. iškenčiau vieną kartą, iškęsiu ir kitą,juolab šįkart neliksiu viena. tai vat. šiandien klausiau MŪSŲ dainas ir žliumbiau. net nežinau kodėl žliumbiau, bet taip buvo. aš manau,kad jei norės ji,priims mano žodžius ir pamąstys apie viską, o jei ne,tada man px jau. man px, nes tikrai nelakstysiu kiekvienam palei šikną, nes aš ne toks žmogus. aš suprantu, kad kartais būna dienų,kai nesinori bendraut, PILNAI SUPRANTU, bet tos dienos tikrai nesitęsia savaitėm ir jei nors kiek bendrauji,tada nekalbi kaip tu palieki savo drauges ir varai ošt su kita chebra. nežinau. gal čia tik man taip atrodo. bet.. :(( žinot, jau susitaikiau su ta mintim,kad ji užpyks ant manęs dėl to,ką jai pasakysiu. galbūt supyks ne tik ji, bet ir kita draugė. bet žinot, susitaikiau. susitaikiau su tuo,kad nebebus MŪSŲ baijerių,nebebus MŪSŲ vakarų,nebebus MŪSŲ dainų,nebebus MŪSŲ paslapčių, nebebus MŪSŲ tūsų,nebebus MŪSŲ. susitaikiau? ką bandau apgaut? nifigą aš nesusitaikiau, nes ašaros vėl rieda upeliais (;((((),bet jos to niekada nesužinos. tebūnie pradėsiu gyvenimą su SAVO paslaptim, SAVO tūsais ir SAVO Simona. aš esu jai nesveikai dėkinga,kad visada išklauso mano depresūškų, kurios pasitaiko retai,bet galingai. ir esu begalo dėkinga už tai,kad ji VISADA su manimi, VISADA mane palaiko ir padrąsina. AČIŪ JAI. ;************* neįsivaizduoju savo gyvenimo be jos,jau nebeįsivaizduoju. tai tokia gaidele ir baigiu. ;(((
labanaktis. ;*********
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Dienoraštis.  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  - Page 2 Icon_minitimeŠt. 02 05, 2011 6:57 am

Laikykis. ;***
Teisingai elgiesi, kad pasakysi draugei visą tiesą..
Čia copy - paste, kokia buvo mano istorija su best friend, prieš kokius metus.. ;/
Irgi blioviau, irgi gailėjaus..
Bet VISKĄ VISKĄ IKI GALO išsakiau jai į akis..
Tikėjaus, kad gal supras...pamastys..bent pagalvos apie tai
O ji tik pasakė "Ai taip, nu gerai tada iki drauge"
Ir viskas...SANTYKIŲ NEBĖRA... ;/
Tuoj vėl apsibliausiu.. ;D ;/
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  - Page 2 Icon_minitimeŠt. 02 05, 2011 11:09 am

nežinau ar teisingai ar ne, bet tiesiog nebegaliu laikytis. negaliu jau tylėt. vat. :}
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  - Page 2 Icon_minitimeAntr. 02 08, 2011 5:36 pm

Dienoraštis.  - Page 2 2lu5nr9_large
2011.02.08

labūūūūkazz. ;**
ką galėčiau papasakoti? :DD šiaip tai neturiu ką, bet pabandysiu. :D tai vat. žodžiu, šiandien mokykloj fotkinomės. susitarėm, kad visi būsim forsai, nu tai aiškiai, kaip visada ne visi buvom. :DD aš tai tik džempą užsimečiau. :D krč, garantas žiauriai lievai išėjau. :DD darėm vieną piktą, kitą one.lt stailu, kitos ten vėl, nu žodžiu, išsidirbinėjom. :DDD pamatys direktorius foto, net nežiūrės kokia klasė apačioj parašyta, iškart pagalvos "2d" :DDD krč. myliu savo klasytę. :DDD da best. <3333 :D
šiandien nuvežė ir pasiimė iš mokyklos tetūkas. ačiū Dievui nereikėjo eit per tokį šūdiną orą. tikrai kraupus. ryte nuvežė, tai grynai todėl, kad plaukai nesusigarbanotų, o po pamokų, tai dėl to, kad lijo, mamos paliepimu. :D skambina mama per pamoką "tu žinai, kai tau baigsis pamokos, paskambink tėtei, kad pasiimtų, nes labai oras prastas", krč. :DDDDDD atsiskaičiau šiandien lietuvių kontrolinį ir dabar liko tiiiiik 3, berods. :D žodžiuuuu. dar šiandien per darbų pamoką kalbėjom su klasioku apie J.Bieber, tai tas "jei atvažiuotų į Lietuvą koncertuot jis, tai tikrai nuvaryčiau į koncertą ir suspiegčiau "Bieberi, aš myliu tave, padaryk man vaiką"" xDDDDDDD KOMA. :DDD ne klasiokĖ, o klasiokAS. :DD dar šiandien pamatė klasiokai mane piktą, nors šiaip ir vakar galėjo pamatyt, bet vakar kažkaip neužviksavo, o šiandien vienas, net išsižiojęs žiūrėjo, kai aš ant vieno klasioko rėkiu. :DDDD nu bet kad negaliu, užknisa jis jau mane. lenda kur jam nepriklauso. :D nu žodžiu. :D dar po pamokų rūbinėj mus tris mergas bernai užrakino ir šviesą išjungė, tai krč, tamsu kaip šiknoj, nieko nesimato, nei kur paltas, nei kur suolas. :DDD nu bent jau šviesą išsiprašėm įjungė, o po to kol išsibaladojom, kad atrakintų. :DDDDD tada a la primušiau vieną, nu žodžiu, linksmai buvo. ir kas sakė, kad mokykloj nefaina? :DDD atsakymą žinau. :DDD
kalbant apie labiau man svarbius dalykus, tai negaliu niekaip apsispręst, pasakyt draugei, ar ne ką manau. jau galvojau esu apsisprendus, bet nifigą, nes pamačiau ją ir negaliu pasakyt. krč, erzina ištikrųjų jau mane jos poelgiai, bet iš kitos pusės neįsivaizduoju kai reiktų be jos daryt. nu žodžiu, čia tokia sunki dilema. sunkiausia kokią gyvenime turėjau. tikrai. žodžiuuuu. dabar jau ir mane prisiminė, kai tėvai namo grįžo ir plotų nebedaro, bet net nesusidomėjo apie mane, o tik pasakė "reiktų kada susitikt prie arbatos, turiu daug ką papasakot". nu atsiprašau, aš jums į kunigą panaši ar ką? gal dabar jau man px ant jos? aš nesuprantu. kaip žmonės tokie gali būt? žodžiu, susipainiojus aš čia vapšie esu. tai vat. kaip visada liūdnai baigiu. :DD
ikiūkaaazz. ;**
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Dienoraštis.  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  - Page 2 Icon_minitimeAntr. 02 08, 2011 6:20 pm

Migle, dėl draugės rėžk į akis... Kas ji tau? Draugė ar kas? Kad turi kentėt jos nekokį charakterį? Niekada nieko nelaikiau savyje.. Visada tiesiai šviesiai pasakau į akis kas man nepatinka... Jei ji tikra draugė užpykt gali, bet vėliau ir vėl susitaikysit ir gal būt pasikeis... Kaip įmanoma būt su žmogum kuris tave erzina savo poelgiu.. Tai va siūlau pakalbėt. :) Gal būt tu sužinosi kas jei tavyje nepatinka. :D Ir išspręsite problemą. :D
Atgal į viršų Go down
im deimukoou
mano žvaigždė arčiausiai mėnulio.
im deimukoou


Pranešimų skaičius : 86
Join date : 2011-01-27
Age : 27
Miestas : pajurys

Dienoraštis.  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  - Page 2 Icon_minitimeAntr. 02 08, 2011 6:43 pm

as ir pritariu, kad pasakyk, jai ka manai. Man taip irgi buvo pries kelias dienas, pasakiau. Nu rami galva dabar. Ji supyko, bet kokia ji drauge tada? Taip, kad nebijok bus tu tikru draugu :D
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  - Page 2 Icon_minitimeAntr. 02 08, 2011 7:01 pm

awwww, jūs geros patarėjos. :*** rėšiu, gražiai, draugiškai, bet rėšiu. ačiū jums už palaikymus ir patarimus. :}
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  - Page 2 Icon_minitimeSk. 02 13, 2011 10:02 pm

Dienoraštis.  - Page 2 2j8t8o
2011.02.13

sveikos. ;**
senokai jau rašiau žiūriu, tad nusprendžiau pablevyzgot. ;DD šita savaitė taip greit pralėkė, kad ojojojoj. šiandien nenuveikiau nieko gero, tik tiek, kad kambarį susitvarkiau ir bažnyčioj pabūvojau. ;D į namų darbus net pažiūrėjus nebuvau. nežinau, gal nieko nėr. nes kitaip man šakės. ;D yuppy, šiandien chorų karai prasidėjo. fainiai. džiaugiuosi už Uteną, kad visai neblogai pasirodė. reiks kada varyt palaikyt gyvai. su klase susiorganizuot, ar šiaip su kokiais draugais. ;DD šiandien tokį afigieną sapną sapnavau. uhlalaa. šiaip nelabai eina nupasakot, nes reikia ten matyt visus vaizdus ir panašiai, bet jei visą dieną apie jį galvoju, tai gerūlis vadinas. ;DD toks tarsi filmas. tikrai lengvai būtų galima pastayt. žodžiu, o vienas pragindinių herojų tame sapne buvo klasiokas su kuriuo jau kokios 2 savaitės normaliai bendraujam, kuris manęs nebeerzina ir panašiai. aš nežinau kas man darosi. ;DD draugė sako "jis tavo pasamonėj jau yra", aha taip taip. ;DD tai vat. šiaip jau reiktų eit miegot, nes rytoj tikrai nusikalsiu, bet nenoriu. hm. kaip čia man ryt visur suspėjus? ;D po pamokų turėsiu likt salės puoš, tada tipo kaip ir filmą turim žiūrėt, bet teks jį aukot, nes nespėsiu į fotoateljė kitaip, o dar mamai bent jau kokia menkutė dovana reikia nupirk, nes nu bleeee, negražu. ;DD krč. kodėl viskas susimeta į vieną dieną, o po to vėl visa savaitė tuščia? galėtų taip kiekvieną dieną būt. lėki ten, tada kitur, po to vėl atgal, nu nežinau, mane vilioja toks gyvenimas. aistra tiesiog. vat ateityje būtent tokios karijeros ir norėčiau, kad miegi 5 val. per parą, o kitą laiką lakstai užsimtas ir pan. aš tikrai turbūt kvaila, bet mane taiiiip veža toks gyvenimo ritmas. jėga jėgytė būtų tokia ateitis. ;DD tai vat. dar turiu per šią savaitėlę pasiruoš kalbelę ir pasiruošt su komanda Temidės konkursui. yuppy. man patikti tai. ;DD tikiuosi nuo to nenukentės mokslai ir visa kita. ;DD nu tai vat. kaip ir išsiliejau jau.
iki. ;**
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  - Page 2 Icon_minitimePen. 02 25, 2011 6:41 pm

Dienoraštis.  - Page 2 Tumblr_lgu3ybasC51qcjjioo1_500_large
2011.02.25

labas. ;***
ohoho kaip apsileidauuu. negerai. ;D bet kad šita savaitė tragiškai užimta buvo. ne gana to, kad mokslai labai spaudė, o dar ir šiaip visokių reikalų buvo. šiąnakt pirmą kartą per savaitę normaliai išsimiegojau. yuuppy, tai šnd tokia laimiga buvau. o dar tik 4 pamokos šiandien buvo, tai vapšie, taip fainiai buvo. hmm. šiaip turėčiau daug ką papasakot, nes savaitė stulbinamai nuostabiai užimta buvo. pirmadienį - antradienį su komanda ruošemės Temidės konkursui ir kalbą rašiausi. Antradienį dėl šitos sušiktos kalbos miegojau tik penkias valandas ir per tas valandas sugebėjau du kartus pabust naktį. n* kokia neišsimiegojus buvau. o dar antradienį paskutinė diena iki Temidės buvo likus, nu tai žodžiu daug darbo buvo, visi pikti, išsekę. kalba mano tai bloga visiškai buvo, reiks persirašyt ir pirmadienį eisiu atsiskaityt, o Temidę tai laimėjooooom. (party) tiesą pasakius, tikrai netikėjom, kad laimėsim. nes visos klasės rimtai labai ruošėsi, o mes paskutinėm dienom ir paskutinėm minutėm. kaip atlikti paskutinę užduotį sugalvojom užkulsiuos stovėdami. naiiiiis. ;DD bet mes nebūtumėm mes, right? ;D žodžiu, išėjom apsipatenkinę ne todėl, kad laimėjom, o todėl, kad laimėjom prieš c'kus. amžini priešai jie mūsų klasės. ;DD tai vat. susinervinę tie visi išėjo. o vakar dar juos patvarkėm per tinklinio varžybas, tai žodžiu, paskutines viltis prarado. ;DDD o mūsų klasė, tai įeis į Šapokos istoriją. galiu garantuot. ;DD visi mūsų nemėgsta, blią, o mes visur laimim. zjbs. ;DDD priimėm išvadą, kad mūsų, nekviečia į jokias renginius, minėjimus, tik todėl, kad mums nebereikia kvietimo, mes elitas. ;DDDDD juokauju. šiaip mūsų nekviečia todėl, kad mes ten balaganą padarom. ;DD aii, tai grįžtame prie temos. trečiadienį jau supratot. buvo Temidė. tada greitai bėgau į psichologiją, tada staigiai namo, nedamiegojus ir išvargus pas tetą į gimtadienį ir tada grįžusi dar prie pamokų sėdau. mokiaus iki pirmos vėl. nu bet kai knygą į šalį padėjau, tai kritau kai lapas. ;DDD ketvirtadienį tai jau lengviau buvo. tik tiek, kad geografiją rašėm. susimoviau agėn. ;DDD dar geografijos mokytojas sakė, kad jei būtų klasiokas mano, norėtų būti mano draugu. nes sakė, aš labai optimistiška ir gera atrodau. ;DDD mhmmmm. ;DDD kad jis žinotų tą mano gerumą. ;DDD nu žodžiu. o šnd tai vapšie, tokia nesveikai super lengva diena. biologiją pagaliau atsiskaičiau, susimoviau aišku, nes ką galima parašyt, kai per pamokas nieko neklausau, nesirašau, knygą vakar pirmą kartą perskaičiau. ir tai žiūrėdama eurovizijos finalą. tai man atrodo, kiek aš gausiu. ;DDDD vaaat. ai. šiaip tai kažkaip dėjau aš ant tos biologijos, nors reiks egzaminas laikyt, bet aš vis tiek dėjau. ;DDDD nu tai vat. atrodo tiek daug turėjau papasakot, o nieko gero nepapasakojau. ;DD
iki. ;***
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 01, 2011 6:02 pm

Dienoraštis.  - Page 2 Tumblr_lga95rnWIL1qbg4z7o1_500_large
2011.03.01

labas!! (hug)
yayy, pavasariiis. (party) nors tiesą pasakius, dar net nekvepia pavasariu, kai už langos pilna sniego, o tavo geriausi draugai lova, nosinės ir čiobrelių arbata. :DD
Miglei patinka vienas berniuuukas. awww. :D tai dar vienas įrodymas, kad pavasaris. :DD jop jop. šiaip niekada negalvojau, kad tas vaikinukas gali man bent kiek patikti, na bet, niekada nesakyk niekada. šita frazė pastaruoju metu taip nesveikai dažnai tinka. :DD
žodžiu, galva neveža visai. temperatūra nekrenta jau trečia diena. neturiu ką papasakot. tiesiog norėjau pasidžiaugt, kad jau pavasaris. :}}***
iki. (hug)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Dienoraštis.  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 02, 2011 11:33 am

Tu tokia faina! žiauriai miela atrodai. :))* visada įdomiai rašai, tad smagu paskaityti. ;)* O šiaip tai tikrai nekvepia pavasariu.. Čiuju dar visą kovą bus tik kalendorinis pavasaris. :)* Laukiam daar. (hug) **
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Dienoraštis.  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Dienoraštis.
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
OFICIALUS EGLĖS JAKŠTYTĖS FC #1 :: Migl.-
Pereiti į: