OFICIALUS EGLĖS JAKŠTYTĖS FC #1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OFICIALUS EGLĖS JAKŠTYTĖS FC #1

Oficialus 'sienų drebintojos' savo balsu Eglės Jakštytės fanų forumas !
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Dienoraštis.

Go down 
5 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  - Page 3 Icon_minitimePen. 03 04, 2011 4:58 pm

awww, kaip miela girdėt tai. :}***
tu irgi begalo faina ir draugiška pasirodei man. :}
joo, su tuo pavasariu kaip visada. kokį balandį tik sulauksim.
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  - Page 3 Icon_minitimeAntr. 03 08, 2011 6:18 pm

Dienoraštis.  - Page 3 Tumblr_le6kvkeqgq1qajjdco1_400_large
2011.03.08

labūkas. (hug)
ahhh, su moters diena jus visas. :DD**** (nu žinau, kad vyrai tokią pareigą turi atlikt, bet kadanigi čia pas mus jų nėra,tai aš atlieku šią pareigą. :DDD) taigiiii, mokykloj vaikinų idėja buvo padaryti mums merginoms ir moterims šventę. nu aišku, seimo ir tarybos merginoms, tai nelabai šventė buvo, nes vakar patys ir darėm viską dėl šventės šitos, bet dar labai daug merginų nieko nežinojo ir tikrai nustebintos buvo. labai fainiai. muzika per kiekvieną pertrauką. o tokios geros dainos buvo, kad awwwww. <33 pasistengėm. didžiuojuosi, kad vaikinai pasiūlė tokią idėją, nes pavyzdžiui pernai nieko nebuvo. taigi tagi. kaip jau supratot mokykloj buvo labai faina. yup yup. grįžus namo dar tėtis pasveikino, nu eina sau, kaip faina, galėtų kiekviena diena būt moters diena. :DD nu tikrai, vaikinai tokie geranoriški ir draugiški. awww. :DD nu žodžiu, pezu jau tą patį per tą patį. hmmm, ką dar papasakojus? aiii, atsiskaičiau pagaliau kalbą, dabar tik reikia sukonkretint ją ir bus puiku. nelaukiu balandžio 7-8 dienų. :DD oi kaip nelaukiu. :D nenoriu šnekėt, bijau. vakar dar kartą įsitikinau, kad bijau akių kontakto. žiauriai. niekada kai šneku su žmogum nežiūriu jam į akis. per daug baimės man. :DDD joo, žinau, akys - veidrodis į sielą, tai vat, bijau, kad po mano sielą nepradėtų knistis tas, kam nepriklauso. :DDD ir šiaip, šnd kai pagalvojau, tai tokia bailė esu. ir šiaip, žmogus, vaikščiojantis fail'as esu. negaliu. iš tikrųjų, tai užknisa, nes kai bet ką darydamas susimauni, tai lievai yra. tipo klasiokas sako "pažiūrėk, kaip mokais, koks vidurkis, dar save fail'u vadini", nu bet ne moksluose esmė, o tame, kad kažką daranat, šnekant ar pan. visada susipaunu, nu tas tai tikrai žlugdo ir varo į neviltį ir į nepasitikėjimą savimi. duuuh, kada aš taip pasikeičiau. anksčiau blią p* būdavo, ką kiti paglvos, svarbu pačiai gerai, o dabar, jau ne, kompleksuota lama pasidariua. eina n*, reikia daryt išvadas. nu rimtai. :DD ai gerai, nesugalvoju, ką daugiau parašyt.
iki :******
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  - Page 3 Icon_minitimePen. 03 18, 2011 8:06 pm

Dienoraštis.  - Page 3 Tumblr_lgu4tqIlFx1qcjjioo1_500_large
2011.03.18

labūkazz. :}**
uhlalaa, senokai jau rašiau. tiek daug visko nutiko per tą laiką, bet papasakot nelabai išeina. :D žodžiu, nusimokiau totaliai ir beveik neturiu laisvo laiko. yay. :D turiu atsiskaityt 5 kontrolinius darbus, nei vieno nemoku. NUOSTABU. belieka nusišaut. :D nežinau ką darysiu.. bei ai, ką jau čia. geriau apie linksmesnius dalykus. mokykloj pastarasias dvi dienas praleidžiu 12 val. 8 val. ryte ateinu, 20 val. vakaro išeinu. :DD bei aiii, kiek ten linksmų nutikimų, ajajaja. :D šnd dažai pašytis pradėjo žmonės. šiaip linksmai pasijuokėm ir pasibuvom. :DD ai, dar buvo šnd pas mus improvizacijų grupė "IMPRO", tokie faini vaikinukai, taip fainiai buvo, tiek juokėmės, tiek plojom, tiek ašarų juoko išliejau, kad ajajajaj. :DDDDD tai vat. :D linksmai gyvenu, apsipatenkinus visa. antradienį Temidės tarpmokyklinės, o mes dar nieko nepasiruošę. NUOSTABU. :D bet,ai, mažiau į galvą reikia imt. tik tiek,kad nesinori apsšikt prieš Uteną ir šiaip nenuvilt pernykštės komandos, nes ten jie labai kovojo dėl teisybės ir pan., nu žodžiu, įrodė, kad Šapoka gali apsigint ir moka. aišku, būtų neblogai ir Utenos apskritį atstovaut, bet labiausiai, tai dėl praeitų metų komados stengsimės neapvilt. kaip bus, taip. padarysim viską ką galim. :} oii, rytoj vėl turėsiu darbelio, nupirkt darugei dovaną, o vakare varysim pas ją. ŠVĘSIM. ohhh, bent viena diena savaitės bus atsipūtimui, nes sekmadienį nežinia, gali tek vėl į mokyklą dirbt varyt. tai jau savaitgalis labai nuostabus nusimato. :DD šiaip tai jau sakiau, kad viskas okei, patinka nesveikai man tokie dalykai, bet labai bijau, kad vėl nenusilpčiau, kad vėl kokia mažakraujystė nebūtų ir panašiai. šiandien, tai jau stabaliai pervargus esu, galva nesveikai svaigsta, skauda visur, miego jau nuo devynių vakaro noriu, bet ką aš žinau, tokiu metu miegot. :DD tai vis dar kenčiu. bandau bent jau. :D tai vat. toks mano gyvenimėlis, užimtas ir nuostabus. :}
ikiūkazz. (hug)
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  - Page 3 Icon_minitimeTr. 03 23, 2011 9:14 pm

Dienoraštis.  - Page 3 Tumblr_li8cxgojeh1qb2i6lo1_1280_large
2011.03.23

labas labas. (hug) šiandien tooobula diena. (inlove) trūksta žodžių ją apsibūdint ir nežinau nuo ko pradėt. :D hm, pradėsiu gal nuo ryto. :D taigi. 6:40 išsiropščiau iš lovos, apdovanojau visus, kas dar buvo namie šypsenom ir laiminga išejau į mokyklą. :D draugės šiandien nevėlavo. SENSACIJA. :D lietuvių pamokoj pirmoj taip nerealiai prasedėjau išsišiepus. po pamokos išvarėm ant kilimų pagulėt. :D nu ten yra taip fainiai šią savaitę padaryti jie, ten pagalvės, sėdmaišiai ir pan. visa klasė sugulėm ir bazarinom. tada dar aliaso pažaidėm, labai linksmai ir mielai. (inlove) antrą lietuvių tai Antiką pradėjom, tai bšk ne taip fainiai buvo, bet vis tiek išsišiepus sedėjau. :D žoodžiu, šnd tokia harmonija pas mane viduj, kad net geeeera. tokia atsipūtus jaučiuos. :D prieš matematiką, tai nieko gero nenuveikiau. per matieką rinkom tolerantiškiausią klasės žmogų ir savo nuostabai juo tapau aš. šiaip nelabai pagaunu kodėl aš, bet tebūnie. :D ryt nebus matematikos, uhlalaaaa fainaaa. :DD per pertrauką suorganizavau, kad reikia eit tūso filmuot, su seniūne sąrašą padarėm ir išprašė mus iš pamokos. :DD tai žooodžiu, taip nesveikai tūsinom, tiek nuoširdžiai prsijuokėm. :DD (h) dar draugė prieš tai atėjus apsikabino mane iš niekur nieko ir sako "Miglūt, nu tu nereali esi, tokia klasei atsidavus. utiutiuuu" - bliaaam, taip miela buvo girdėt tai. :} bet ir keista kartu. :DD tai žodžiuuu. :D tada prieš rusų per pertrauką pas stalius bėgau, bet nieko nepešiau, tada į siemą, nes susirinkimą padarė ir per jį nenuėjau su draugėm arbatos gert, nors buvau žadėjus, tai ech, biškį lievai. ;/ :D per rusų kaip visada smagu. tik šįkart neilgai, nes problemų kilo, tai teko greitai veikt ir panašiai, nu čia konfidencialu biškį. nu žodžiu, bet po rusų, buvom paleisti iš mokyklos. woohoo. :D vaat. tada su draugėm numynėm iki Maximos, nusipirkom ledųųų. niom niom niom. :DD taip ledų pasiilgus buvau, nebepamenu kada valgiau, tai taip nesveikai skaniai suėdžiau. :DD pietūs taip sakant. :D tada nusprendėm, kad tokiu oru namo eit būtų per daug žiauru, tai nuėjom į parodomąjį debatą. :D šiaip būtumėm geriau lauke pasedėjusios, bet už tai, kad ten buvom, nereiks pilietinio kontrolinio rašyt. (happy) :D ir šiaip, ten visai fainiai buvo. tikrai. :D po šito debato su drauge nuėjom parkan ant suoliukų ant saulytės, sedėjom ir dainavom. bliaaa toks chillas. (inlove) :D tada ta namo parvarė, o aš pas kitą draugę. :D mat ta arbatos užsikvietė. nu galvoju pabūsiu biškį ir grįšiu namo, tai neee, iki 20 val. prasedėt reikia. :DD grįžus puoliau prie nd, bet net tuos su tokiu pasitenkinimu dariau, su tokia meile. :DD nu žodžiu, šiandien aš labai rami, atsipūtus, gera, draugiška, kupina meilės ir šiaip laimigaaaaa. <3333

xoxo.
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  - Page 3 Icon_minitimeŠt. 03 26, 2011 1:45 pm

Dienoraštis.  - Page 3 Tumblr_linxm9xmNs1qhzslbo1_500_large
2011.03.26

ahoii. :**
šiandien tooookia nuostabi diena. (inlove) saulytė, dangus, vėjelis. aoaoaoa (h) reiktų į miestą išlėkt ar kur, bet nuotaikos vapšie neturiu. nesinori su niekuo bendraut, tik vienai su savim. žooodžiu.. ech, vakar buvo antras Temidės etapas. likom treti, nu paskutiniai kitaip sakant. :D tai bšk lievai, nes tikrai norėjau laimėt. :D na bet aišku, niekas nekaltas, tik mes, nes net pusė tiek,kiek mes galim, nepadarėm. o dar nesveikai negera vakar buvo, tai ant scenos ne pati geriausia nuotaika buvo. o dar klasiokai,kurie turėjo būt kaip palaikymo komanda, nuvylė. nes taip jau lievai sirgo. aš viena už juos garsiau rėkiu. :D tai sakiau velnių tikrai nuduosiu pirmadienį, nes ką aš žinau, mes dėl jų stengiamės iš pamokų išiminėjam, o jiem p* yra. tai žooodžiu. ai, bet nėra to blogo, kas neišeitų į gerą, nes vakar per Temidę taip su komanda nesveikai užsitūsinom, prisijuokėm, prsidurniavom. uhlalalaaa. :D gavom dar šiokias tokias padėkas. :DD tai vat, dabar jau planuojam pradėt ruoštis ŠGMA. reikia tikrai gerai pavaryt, bet mūsų klasė savo kartelę taip aukštai užsikėlę, kad sunku bus save pranokt. :D kaip kažkada sakiau "tik ugnies šou būtų kažkas įspūdinesnio." :D šiaip ne, bet reikės DAUUUUG dirbt. gerai, vis taip staigiai nesikeis ritmas. nes šita savaitė, tai tragiška buvo. net pavalgyt nebespėdavau. per visą savaitę vieną dieną radau laiko pavalgyt pietums, apie vakarienę nebešneku aš. :DD šiaip tai į naudą man išėjo, į naudą. :DD tik tiek, kad vakar jau durniavo sveikata. bijau, kad vėl koks biesas neprikibtų. :D tai manau tiek šiandienai. :} "..uždek man saulę ir duok sparnus."

xoxo.
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  - Page 3 Icon_minitimeSk. 03 27, 2011 6:23 pm

Dienoraštis.  - Page 3 Tumblr_lin6qhjGqp1qzjggvo1_500_large
2011.03.27

kodėl visi meilę įsivaizduoja kaip antgamtinę jėgą? galbūt kiti sakys "ką tu supranti apie meilę, jei niekada neesi įsimylėjusi, niekada neturėjai vaikino?". taip. neturėjau ir ką? man tai visiškai netrukdo mylėti. aš myliu pavasarį, saulę, dangų, lietų, purvinus batus, violetinį šaliką, žmonių šypsenas. kas sakė, kad meilė neturi tokios formos? žinot, mane, švelniai tariant, užknisa žmonės, kurie nemoka mylėti paprastų dalykų. aš žinau, kad rytoj nuėjus į mokyklą, pamatysiu vieno žmogaus šypseną ir mylėsiu tą akimirką, kai jis šypsosis. žinau, kad rytoj apsikabinsiu draugę ir mylėsiu tą akimirką. žinau, kad rytoj pažiūrėsiu į veidrodį ir mylėsiu atvaizdą jame, nors pamatysiu ne tokį vaizdą kokio norėčiau. aš žinau, kad rytoj aš mylėsiu. mylėsiu kitaip nei kiti, bet taip pat nuoširdžiai ir jautriai. (h)

xoxo.
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  - Page 3 Icon_minitimeKv. 04 07, 2011 7:31 pm

Dienoraštis.  - Page 3 Tumblr_lj7jhufpiQ1qcjjioo1_500_large
2011.04.07

labūkas. :***
aoaoao, šiandien diena tokia stresova biškį. :D hahaha, šiandien buvo kalbėjimo įskaita. PAGALIAU ji JAU praeityje. :D žooodžiu, niekada dar tiek nesinervavau kaip šiandien. kraupu. krau-pu. k-r-a-u-p-u. :DD visą naktį blogai miegojau. ryte pabudau visa valanda anksčiau žadintuvo, ir pirmas dalykas sukęsis galvoje buvo kalba. tada dar užsnūdau bet ta kalba kaip šešėlis iš paskos visur. ir sapnavau, ir ko tik nebuvo. atikėlus tai vapšie, širdis daužytis pradėjo, rankos drebėt. valgiau tai per prievartą, pykint net pradėjo. o galiausiai nuvariau pas močiutę ir sugėriau raminamųjų, nes jau visai pakrikę buvo. ;// po to dar pora kartų susakiau kalbą ir išvažiavau mokyklon, nes nebaglėjau namie traukt, galvojau susitiksiu su klasiokais, apsiraminsiu. bet kuuuuur tau. tik atidariau mokyklos duris rankas atėmė, kojos linkt pradėjo, oro trūkt, galva suktis, pilve kiminėliai ir drugeliai šokt pradėjo, žooodžiu, jau net klasiokai sako "Migle, nusramink, nepanikuok, viskas bus gerai, viskas bus gerai". nu gerai, apsiraminau kažkiek dar pabendravom ir nuėjau prie kabineto jau. dar vienas klasiokas tem savo "maldelę" kalbėjo ir aš prisidėjau. :DD o galiausiai kai tas įėjo kalbėt, besikartotama sugebėjau apsiverkt iš nervų. žinau žinau, psichinė esu, bet man tas kalbėjimas, tai KRAUPU. nu bet žodžiu, labai džiauguosi savais klasiokais,tokie nerealūs, tokie palaikantys. išėjo tas klasiokas, aš ten jau visai panikoj, apsiverkus, apsikabino mane, sako "viskas gerai, nesinervuok ir sėkmės". iškvėpiau, įkvėpiau ir įėjau. ir žooooodžiu, pamačiau mokytoją savo net gera viduj paliko, pasitiko su šypsena, visą laiką kai kalbėjau šypsojosi, nu taip nesveikai palaikė, visas jaudulys dingo lygiai taip,kaip kalba iš galvos. :DD atsisėdus viską pamiršau. nu bet įsivažiavau ir normaliai visai. tik pati jaučiau, kad daug kalbos kultūros klaidų dariau ir šiaip ne rišliai kalbėjau. tai nesitikiu labai gerų rezultatų,bet esu neeeesveikai laiminga, kad viskas pasibaigė ir nebereiks daugiau kalbėt, nu tik 12 kl. dabar jau man visai dzin tie lietuvių rašiniai, gramatikos egzas, ant matiekos egzo vapšie padėjus esu. nu žodžiu,kas sunkiausia praeity. :DD o šiaip, kas dar apie šiandien, aii, tinklinio varybos buvo ir vėl gavom nuo pirmokų. žodžiu, tipo vienas sako "pamirškim žmogiškuosius faktorius ir imam tik tuos, kas gerai žaidžia", o pats pasiimė savo draugę, kuri nifigą nemoka tinklinio žaist, net aš geriau pavarau. :DD nu bet matai ji komandos kapitono draugė. :DD nu tai žodžiu, tas faktas tai labai juokina. :D o dar ir šiaip, tėtė sakė, kad teisėja nuo mūsų kokius 5 taškus tikrai nusuko. nu tai žodžiu. maaaafija visur. :DDD žoodžiu, pamokų šiandien nebedariau, nes per daug laiminga esu. :D tai galbūt tiek ir norėjau papasakot šiandien. :**

xoxo.
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  - Page 3 Icon_minitimeAntr. 04 19, 2011 8:01 pm

Dienoraštis.  - Page 3 5625388195_549122c094_o_large
2011.04.19

hey. ;** ATOSTOGOOOOOS. (party) kaip man jų nesveikai reikėjo po praeitos savaitės, kuri buvo nežmoniškai įtempta. namo geriausiu atvėju grįždavau tik apie šešias vakaro. tai buvo vienintelį laimingąjį pirmadienį. :D antradienį tai laksčiau iš vieno mokyklos galo į kitą, dar turėjau merginą iš kitos mokyklos, manų programa į mūsų klasę atėjusią, tai jos dar reikėdavo nepamest. :DD susibendravom visai fainiai, tai ne taip ir sunku su ja buvo. :D po pamokų likom su taryba puošt salės ir su klase repetuot apdovanojimam, tai namo tik pusė devynių parsitysiau (happy) ačiū dievui mamos nebuvo dar namie, tai neapibarė. :D trečiadienis tai vaaaaaapšie įtempta diena buvo. nebespėjau niekur. bėgu ten, bėgu šen ir šnipštas. :DD po pamokų variau salės puoš, tada į kitą gimnaziją, kuri kitam miesto gale, ten valandą renginį atsėdėjau, o tada bėgom atgal į savąją gimnaziją. vėl su klase repetuot. repetavom iki pusės dešimt. kol visiem tėvai pradėjo skambint ir ant visų rėkt. tai žodžiu. :DD mane tai galvojau mama vapšie pritrėkš, bet nieko,kol grįžau apsiramino. :D ketvirtadienis tai jau toks lyginant ramus buvo. tik repetavom repetavom. :DD dar bėgau per vieną pamoką tortų pirkt klasiokam, kad taip dirbo ir pan., tai tie užpyko bšk ant manęs, bet atsileido po renginio, kai pamatė ko buvau. :DD tai vat. o penktadienis tai vapšie atsa pūtsa diena. nuėjau tik į mainų uždarymą ir su klasiokais rūbinę tvarkėm. pasilinksminom, kaip visada. papylėm vandenį, plaukėm. pasitaškėm. :DDD grįžus penktadienį atsiguliau, įsijungiau muziką ir psio - autas. grynai ant visko dėjus buvau penktadienį, nes pačiuožė per visą savaitę. :DD bet kad ir kaip išsekino praėjusi savaitė, bet labai daug ir davė. su klasiokais tokie kaip niekada vieningi pasidarėm, nors jau ir buvom tokie, bet ta vienybė dar labiau išaugo. o va, po mėnesio jau išsiskirstysim vėl. meldžiuos dabar dievui, kad kiek galima mažiau klasę išskirstytų. nes nu bliąą. tikrai nuostabi klasė esam. daugelį galėčiau ne tik klasiokais, bet ir draugais pavadint. ai žodžiu, raukiu šitą temą, nes vėl apsižliumbsiu. :DD/
tai vat, gerų visiems atostogų. ;***
o aš jau lekiu. labanakt. ;*
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  - Page 3 Icon_minitimeAntr. 05 17, 2011 2:12 pm

Dienoraštis.  - Page 3 5648235478_62aed39d57_z_large
2011 gegužės 17 d.

laaaabas. (hug) taip seniai nesireiškiau jau. bet pastaruoju metu laiko nelabai turėjau parašyt. tai vat, ką čia gero papasakojus.. :D ai nu, pradėsiu nuo pasigyrimų :D tai vat, penktadienį vyko mūsų mokykloj paupoforų šventė, tai gavau apdovanojimą, kaip darbščiausia mokyklos seimo narė. ištikrųjų tai nejaučiu kažkuo labai nusipelniusi, nes dirbau tiek kiek ir priklauso seimūnui, bet aišku miela ir džiugu gaut padėką. tai žodžiu, tokia happy biškį jaučiuos. :D toooliau, turiu šiokią tokią viltį, kad varysiu į 30 seconds to Mars koncertą Estijoj, jei tik bus vieta mašinoj. tai dabar laikau špygas dėl to. :DD hmm. kažkaip padrikom mintim šneku, nu bet ką padarysi. tai vat. atkentėjau jau lietuvių patikrą, ramu dbr kažkaip. susimoviau kraupiai rašinyje, nes nesupratau net įvesties, jei ne pagalbiniai klausimai nežinau ką būčiau darius, tai labai daug taškų net nesitikiu gaut. o apsikritai tai bendro pažymio tikiuosi 7 gaut, nors manęs tai visiškai netenkinai. VISIŠKAI. :D nu bet kaip yra, taip yra, nieko nebepakeisiu ir nėra čia ko nervuotis. :D dar va pirmadienį matiekos patikra, kurios visai nebijau ir net nesuku dėl jos galvos, nes matematika šiaip jau yra mano stiprioji pusė. :D vuot. o tada tik 12 klasės kankinimasis lauks, tik ten jau dauuuug žiauriau bus ir svarbiau, nei šitie pezalai. :DDD patinka man kažkodėl šiandieninis oras, niūrus ir apsiniaukęs, sėdžiu su n'tuoju puodeliu arbatos rankose ir apsiklojusi pleduku, stebiu pro langą praeinančius žmones ir kaifuoju nuo muzikos. keista mano šiandien nuotaika. nei tai liūdna, nei tai linksma. pasimetus esu. :D bet rimtai, dabar tokia pasimetus gyvenime jaučiusi. nieko nesuprantu, nieko nežinau. žooodžiu, reikia susimstyt biškį. :DD nesuprantu savęs ir savo emocijų. išsemta jaučiuosi aplinkinių. reikia man poilsio, reikia bent dienos, kurioj galčiau pabūt tik su savim. ech. maža ko reikia, kaip sako. :DDDD tai vat. tokios tokelės pas mane. xoxo, Miglė. ;***
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  - Page 3 Icon_minitimeŠt. 05 28, 2011 1:38 pm

Dienoraštis.  - Page 3 Tumblr_llts5l6IBE1qgcos1_large
2011 gegužės 28 diena.

labuuukas (hug) pagaliauuu atostogos. na, dar liko pora dienų į mokyklą, bet jau galima sakyt, tik tam, kad su klasiokais susitikt ir su mokytojais atsiveikint. :D vakar atsiskaičiau paskutinias anglų skolas, susitvarkiau su socialinėm valandom ir dabar esu visiškai atsipūtus ir noriu eit į mokyklą. tikrai noriu. :D kalbant apie šiandien, tai kažkokia keista diena. tik va nusipirkau pilką ir žydrą nagų lakus, tai tookia laiminga dabar esu. :D susitvarkiau kambarį, o dabar atsisėdus laukiu vasaros. vos kelios dienos iki jos. šiaip nieko neplanuoju jai, ir apskritai nelabai ją mėgstu, bet keli laisvi mėnesiai nepakenks. :D norėčiau ką nors naujo patirt per vasarą, kažką tokio, ko pati dabar neįsivaizduoju. norėčiau, kad ši vasara man liktų SUPER įsimintina ir stengsiuosi ją tokią sau pasidaryti. :D**

xoxo, Miglė. (hug)**
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  - Page 3 Icon_minitimeSk. 06 05, 2011 11:20 am

Dienoraštis.  - Page 3 4674923697_9eeec06481_z_large
2011 birželio 5 diena.

sveikos gyvos ir negyvos. :DD*** štai ir vasara. yuppy. sutikau ją nerealiai fainiai. nuostabioj kompanijoj, su atvirais pašnekėsiais ir nuoširdžiausiom pasaulyje šypsenom. <33 taiiigi. šiaip jau vasarą mane depresijos aplanko, na, gal depresijos per stiprus žodis, bet kitokio šiuometu nesugalvoju. atrodo geras oras, atostogos, viskas tobula. bet matyt turiu per daug laisvo laiko ir prisigalvoju visokių niekų, prisisvajoju, o tada nusiviliu.. :( per šią vasarą turiu pasikeisti.labai pasikeisti.

jouu, kalbant apie šiandien dienelę, tai ji tokia kažkokia nevykus. jaučiuosi nesveikai suknistai. nuo karščio jau net pykina, į burną nieko negaliu įdėt, perbalus visa, o dar prie viso to, nuo kivinio kokteilio skauda liežuvį. palindau po šaltu dušu, tai net geeeera. atgaiva kūnui ir sielai, taip sakant. :D hehe, gėda prisipažinti, šiemet dar nebuvau įlipus į ežerą. :D netraukia jie manęs šiemet.:D draugės mano visos išvažinėję, viena Norvegijoj,kita Klaipėdoj, trečia vėl ten, nu žodžiu, tūnau namie ir psio. net tinklio neturiu su kuo nueit pažaist. :DD žodžiu, dar šiandien į bažnyčią reikia nueit, nors taip nesveikai tingiu. jau atsibodo visus metus lakstyt ten. :DD tai vat. heh, nieko nebeturiu ką papasakot, tiesiog išsiliejau ir gana.

xoxo.
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  - Page 3 Icon_minitimePir. 08 01, 2011 8:20 pm

Dienoraštis.  - Page 3 Tumblr_livwcck8zu1qgnc82o1_500_large_large
2011.08.01


labas. (hug)
dievaži, jau rugpjūtis. iš dalies džiaugiuosi, nes draugė už 5 dienų grįžta, bet iš kitos pusės, tai nieko gero, nes reikia perskaityt 7 knygas, kurių čj ir vėl neperskaitysiu kaip ir kiekvieną vasarą. duuh. ;DD bet liepos paskutinės dienos tikrai nesveikai geros buvo. plaukėm su baidarėm. dieeeevaži, kaip nereeeeeeealiai buvo. iš vakaro, nu tai čia penktadienį, su drauge darėmės maikutes su savo baidarės pavadinimu, kepėm pyragą, žiūrėjom filmą ir šiaip durniavom, tai nuėjom miegot tik 2 val. nakties, turint mintyje tai, kad keltis reikėjo pusė septynių tai buvo nelabai protingas sprendimas. :DDD nu bet pofik, atsikėlėm ryte šiaip ne taip. po to visa diena plaukimo. irrrrr.. best of the best vakaras. <333 taip nesveikai fainiai buvo. tiek nuoširdžiai prisijuokiau, tiek pilvą skaudėjo, tokie nuostabūs žmonės buvo susirinkę. (inlove) žodžiu, 3 val. nakties sugalvojom, kad reikia arba eit dabar miegot, arba visai neeit. pasirinkom antrąjį variantą. :DD taigi, neėjom miegot. dar daugiau išdurniavom. susiradom įsivaizduojamą draugą, kuris yra ryžas, kurčias, aklas, raišas, kairiarankis, dešniakojis ir šiaip, jo vardas Kęstas, Kestis, Keistutis, kaip kam patinka. :DDDDD omfg. :DD žodžiu, nerealus savaitgalis, visko tikrai neišpasakosiu, bet su mielu noru kartočiau. viską nuo pat pradžių, nieko nekeisdama. vakar vakare net liūdna pasidarė, kai visi atsisveikint pradėjom, vos neapsižliumbiau. ;D kažkaip nežinau, kai pagalvoji, kad žmones, su kuriai nesveikai susibendrauji, pamatysi tik dar po metų, geriausiu atvėju, liūdna pasidaro. tai vat. NEREALUS SAVAITGALIS SU NEREALIAI ŽMONĖM.
o šiendien tai jaučiuosi, kaip bulvių maišu gavusi per pakaušį. nežinau, persimiegojau ar nedamiegojau, bet sunku ir nelengva šiandien. galvą skauda, raumenis maudžia, visokios haliucinacijos kyla ir šiaip, Kęstutis vaidenasi. (jk) :DDDD



xoxo, miglė. :**
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  - Page 3 Icon_minitimeTr. 08 10, 2011 9:13 pm

Dienoraštis.  - Page 3 Tumblr_lpo586n1hQ1qzipvbo1_500_large

NORIU Į PARYŽIŲ. <33333
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  - Page 3 Icon_minitimeTr. 09 21, 2011 8:40 pm

Dienoraštis.  - Page 3 Tumblr_lkd2i0DNuA1qikqcbo1_500_large
2011.09.21

labas.! (hug)** kažkaip seniai aš čia reiškiausi, tad truputį išsiliesiu. :D visų pirmiausia, tai visiškai nepriprantu prie mokymosi. nauji mokytojai, nauja klasė (nu jau nebelabai nauji bet vis tiek), slegia kažkaip. neesu aš labai lankstus žmogus, tad labai sunku man prie naujovių prisipratint. žodžiu, pasiilgau savo mylimiausiųjų d'kų gaujos. prikolų,tūsų,šypsenų, dievaži, tikrai nesveikai pasiilgau. :)*** mokytojus vėl kažkokius keistus esu gavus. tai neeeežinau. sunku, žodžiu. o dar draugė perėjo į kitą klasę, huuuh. ;x džiugina tik tai,kad turiu daaaaaug veiklos ir nereikia pertraukų stumt vienai. nes kiatip tai tikrai depresijon pulčiau. :D kaip ir galvojam klasės "cementofkę" daryt, bet čia dar viskas šakėm rašyta. :D nežinau ar aš ten labai noriu su šita klase tūsint, nes nenoriu per daug įsitrauk į visą šitą klasės balaganą, nes pas mus tokie dalykai dedas, vieni ant kitų stuma, pykstasi, ech žodžiu, nebebus taip gerai,kaip buvo. tai vuot. pastaruoju metu taip užsinorėjau šokt, nežinau, galvoju apie galimybę iš teatro pereit į šokį, nes kažkaip traukia mane. kad ir šiandien, namie įsijungiau muziką ir pradėjau taškytis. aoaoaoao, nerealiai faina, toks fainas jausmas užvaldo, nors ir neesu niekada savo gyvenime šokus profesionaliai ar lankius kokio būrelio su tuo susiję, bet yiyiyi, tai tobuliausias turbūt užsiėmimas žemėje. <333 nežinau, ką čia daugiau pasapaliojus, tiesiog, jau ganėtinai vėlu, esu pavargus, čiuju tuoj lūšiu, tad labankatis. :******* (hug)
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  - Page 3 Icon_minitimeSk. 10 16, 2011 2:04 pm

Dienoraštis.  - Page 3 Tumblr_ls1qtojuLE1qhyvx0o1_500_large

2011.10.16

labas!. o mariiiiiija kaip seniai čia nerašiau. iš tikrųjų tai neturiu laiko visai. mąstyt net nebespėju. žodžiu, veiklos pilna, o dar mokslai taip žiauriai spaudžia. niekada netikėdavau, kai vienuoliktokai sakydavo, jog po dešimtos klasės sunkiau žymiai mokytis, bet o taip, jie tikrai nemelavo. ;DD prie pamokų sėdžiu iki vidurnakčio, o kartais ir daugiau, neturiu laiko nė prie pc prisėst, nė šiaip atsipūst normaliai. tai savaitgalius dabar taip nesveikai vertint pradėjau. maksimaliai stengiuosi pailsėti, nes žinau, kad po to vėl tragiška savaitė laukia. tai vat. savaitgaliai apsnūdus visada esu, vat kaip šiandien. ;DD nėra noro nieko veikt, visai. :D filmą pažiūrėjau ir knygą baigiau skaityt, visas nuveiktas darbas. :D vat. neturiu ką papasakot net. galvoj šiandien vėjai skraido. :D gerai, čiau. :**
Atgal į viršų Go down
Jolly
Panelė administratorė
Jolly


Pranešimų skaičius : 3446
Join date : 2009-09-15
Age : 29
Miestas : Pabradė

Dienoraštis.  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  - Page 3 Icon_minitimePir. 10 17, 2011 12:51 pm

Vaje kaip aš tave suprantu dėl mokslų... Pas mane lygiai tokia pati situacija. Penktadienio pradedu laukt nuo nuo šeštadienio, nes žinau kas laukia pirmadienį...
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  - Page 3 Icon_minitimePir. 10 17, 2011 4:46 pm

vat vat. būtent. man jau šiandien savaitgalio reikia, nes nebegaliu.
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  - Page 3 Icon_minitimePen. 11 04, 2011 2:22 pm

Dienoraštis.  - Page 3 Static_large

2011.11.04

Dieveeee, panos, negaliu vis dar neatsigaunu. yiyiyiyiyiyiyiy. vakar toks tobulas koncertas buvo, eina šikt,neeegaliu. šiandien vat dainas klausau ir net nežinau, keistai jaučiuosi kažkaip, nes ir tooooks neišpasakytas džiaugsmas, bet kartu ir liūdna kažkiek. 30STM TOBULI, atsakau. <33333 toks bendravimas su publika. auoitusjbgvalkty. negaliu, šiąnakt pusė nakties nemiegojau. all day galvoj skamba "no no no, i will never forget, no no, i will never regret, no no, i will live my life" <33333 trūksta žodžių man čia kažką pasakyt, bet dievaži, noriuuuu šiandien į Minskąąą pas marsiečius savo. ;*** tai vat, galvojau galėsiu papasakot savo įspūdžius nuosekliau, bet sry, nesigauna nieko, tiesiog dar kartą pasikartosiu - TOBULA.

₪ ø lll ·o.

tiek šiandien naujienų, negaliu atsigaut, tad niekas nesirašo. mua.
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  - Page 3 Icon_minitimePen. 12 02, 2011 1:08 pm

Dienoraštis.  - Page 3 Y_9f2b1820_large
2011.12.02

LABAS! eina šikt, kaip seniai čia bebuvau. mokslai ant tiek užspaudė, kad neturiu laiko net normaliai pamiegot, nebekalbant apie prisėdimus prie pc, ar kitokį laisvalaikį. daaamn. turiu tiek daug visko papasakot, bet žinau, kad kaip visada kai turiu kažką daug papasakot, nieko nepapasakoju, bet koks skirtumas. ;DD tai vat, pirmiausia, tai TRAGIŠKAI džiaugiuosi, kad pagaliau sulaukiau išsvajotojo penktadienio. nebegaliu, iš proto kraustaus kokia laiminga esu. ;D nes savaitė viena už kitą kraupesnės. ir nebesuprantu, mokaus mokaus, o vidurkis kaip krinta taip krinta. tokio tragiško jo dar niekada savo gyvenime neturėjau. ;Dbet kažkaip jau net neberūpi, nes jau ir taip visą save ir daugiau atiduotu tiem prakeiktiem mokslam.. ;DD bet vat nors nebeturiu laiko mąstyt, vis tiek Kalėdom man jau kvepia. jau muzika pas mane vis dažniau kalėdinė groja, jau mandarinais namai kvepia. trūksta tik eglutės kvapo, ir mamos keptų bandelių. mmmm. laukia visas pasiruošimo maratonas, tiek namie, tiek mokykloj. o mokykloj tai galvojam super da bomb padaryt, nežinia kaip gausis. bet aš nuoširdžiai tikiuosi, kad gerai gausis, nes vieninteliai šventei, t.y. Kalėdom visi labai atidžiai ir nuoširdžiai ruošiasi turbūt. tai tikiu, kad mokykloj ne išimtis bus. vuot, o veiklos tai irgi nemažai bus. yayyyy. bet net neįsivaizduoju, kaip tada viską spėsiu. ;DD who cares, čia nesvarbu, svarbiausia viskas gerai padaryt. ;D aii, čia apie darbą išėjo kalba, tai už visokius va tokius dalykus, trečiadienį su visu mokyklos akyvu važiavom į Vilnių. į bunkerį sovietinį ir į teatrą. likau žiauuuuriai patenkinta spektakliu. aoaoao. tikrai geras, vienas geriausių mano matytų. iš pavadinimo, tai jis man toks tūpas pasirodė, bet kaip sako: nespręsk apie knygą iš jos viršelio. tas tiesa, nes tikrai, labailabailabai, man tas spektaklis. o bunkeris, tai kaip bunkeris. galvojau įdomiau bus. ;D bet visai nieko. o vat ketvirtadienį vėl varau į Vilnių, su klase jau tik, vėl į spektaklį, tai irgi labai laukiu, nes aš taip dievinu sėdėt teatre ir žiūrėt spektaklius, galėčiau kaiurą dieną ten prasėdėt. patinka man ten atmosfera ir visa kita. ;D nu žodžiu. galvą skelia, nugaros nejaučiu, akis skauda, tai gal ta proga baigsiu, nors dar tiek daug noriu papasakot. gerai, čiau. ;**
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  - Page 3 Icon_minitimePen. 12 23, 2011 4:08 pm

Dienoraštis.  - Page 3 4922114_0_0_x_fd07866b_tlog_large
2011.12.23

labas! ech, pagaliau lauktoji savaitės diena, pagaliau atostogos. o šiaip šita diena tokia tobula. visiškai. jau nuo vakar vakaro tokia pakylėta esu, nes pakalbėjau su keliais žmonėm taip nuoširdžiai. o šiandien tai vapšie. ryte atsikėliau susiruošiau ir turėjau dar 10 laisvų minučių, tai visas jas pražliumbiau. ne todėl, kad buvo liūdna, nes tikrai taip nebuvo. bet nežinau, iš laimės, iš emocijų pertekliaus ar dar iš kokio bieso, bet aašaros kaip pupos riedėjo. dieną vėl taip kjūūūūt buvo. negalu. ech. gavau 5 laiškelius. tokie jie visi tobuli, apsižliumbiau visus skaitydama. o vienas, tai ypač sugraudino, o ir gavau iš žmogaus, iš kurio tikrai nesitikėjau gaut. žodžiu, tas tai vapšie, nepriekaištingas. kaip sako iš širdies į širdį. bet ir kiti neprastesni tokie. tai žodžiu, ašarų, apsikabinimų ir bučinių diena man. negaliu, tokia keista savijauta. pilve drugeliai, o ašaros ir vėl kaupiasi, vėl gerklę graužia. džiaugiuosi, kad ryt jau kūčios. tikiuosi, jaukiai pasisėdėsim su artimaisiais. linkiu ir jums jaukiai pasibūt su savom šeimom, linkiu, gražių, jaukių, kupinų meilės ir pasitikėjimo švenčių. linkiu Kalėdinio stebuklo ir visko, kas gyvenime yra gražiausia.

xx, Miglė. :**
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  - Page 3 Icon_minitimePir. 12 26, 2011 5:41 pm

Dienoraštis.  - Page 3 239m9z
2011.12.26
…visą šią savaitę daug verkiau. Iš vienos pusės, nes buvau labai laiminga, iš kitos, nes labai liūdėjau. Bet paradoksas tas, kad kai tu esi laimingas, žmonės net nepaklausia, kodėl tu esi laimingas, kodėl šypsaisi, bet kai tu vaikštai liūdnas ir nusiminęs, praėjus pro mokyklos kolidorių, penkis kartus išgirsti „kas atsitiko?“. Nejaugi žmonės nemoka džiaugtis kitų laime? Nejaugi mes norime sužinoti, kodėl kitas liūdi tik tam, kad galėtume pasidžiaugti, kad mums taip neatsitiko. Galbūt taip, bet man atsibodo vis tai ir nuo šiol, aš keičiuosi. Dabar kiekvieno laimingo žmogaus paklausiu „kodėl tu toks laimingas?“, o kai pamatysiu verkiantį tiesiog apsikabinsiu ir kartu su juo paliūdėsiu.


Mua.
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  - Page 3 Icon_minitimeKv. 01 05, 2012 9:31 pm

Dienoraštis.  - Page 3 89a22be07cc8_large
2012.01.05

heyyy. :**
ouu, apsileidau truputukąą. :D na, kadangi tai pirmas įrašas šiais metais,tai SU NAUJAIS!! (hug)
na va, šiaip atostogas taip katastrofiškai nuobodžiai leidžiu, kad jau net kirba mintys apie mokyklą. :DD iš tiesų, tai nieko joms ir neplanavau daug, nes sakiau, kad per šias atostogas turiu 100 procentaliai pailsėt, kad galėčiau kibt į mokslus normaliai. tai va,tai ir darau. miegu iki pusė pirmos ar bent jau iki dvylikos. o miegot einu nei anksiti nei vėlai apie dvi tris nakties. :DD echh tai va. taip ir stumiu laiką. nu tik, gal po naujų čia taip truputį įdomiau gyvent pasidarė, nes teta iš Norvegijos grįžus buvo keliom dienom, tetos iš Rusijos atvažiavo užvakar, tai taip smagiau truputį. :D
hm, na o šiaip, tai šiandien gal buvo pati jau tokia aktyviausia diena per visas atostogas. draugė apie dešimtą ryto paskambino atsisveikint. sako "nu, ką, ate" aš tokia peršikau, bliam, ką čia ji nusišneka, sakau "ką? ką čia kliedi?" ta "taigi išvažiuoju Italijon.trečiadienį grįšiu tik" aš tokia susimėčiau, bet po to atsiminiau, kad kalbėjom, tai tokia "aa.a..a., tai gerai, sekmės tau. dieveee, kaip aš tau pavydžiu." nu ir tada atsisveikinom, bet toks rytinis fail buvo. :DDD nu tada pas dantistę nuvariau, ačiū dievui paskutinį kartą. yiyiyiyi. :DD tai dar stoviu prie durų, ateina bobelytė sako "echh, sena aš jau, nebesuprantu, kaip ten tuo naudotis daiktu (tipo liftu), gal padėsit kuri iš jaunesnių?" nu nuėjau aš ten jai iškviečiau tą, nors pati irgi duok dieve ant metų kartą naudojuosi liftu, tai taip aš ten juo ir moku. nu žodžiu, iškviečiau, laukiu laukiu, niekas ten neatvažiuoja. nu bliam, pasimečiau, ta bobulytė irgi su manim laukia,man jau juokas pačiai iš savęs ima, nu žodžiu, bet atvažiavo po to, ten jin laimingai įlipo ir nežinau, gal laimingai nuvažiavo. :DDD lol. :D tai vat. o po to tėtis namo parvėžė, papietavom visa minia draugiškai ir išvažiavom į Rygą, tetą su pusessere išvešėm, nes jos išskrenda, nu jau išskrido, seniai namie sėdi, Norvegijon atgal. tai vat. planavom Vilniun dar grįždami užsukt, bet nebeužsukom, nes gerokai buvom pasiklydę pačioj Latvijoj, iš oro uosto išvažiavą, tai nemažai laiko prasitrynėm ir dingo ten nors kažkur bevažiuot, nes jau ir taip visi kentėjom subinių skausmus nuo sėdėjimo. :DD nu bet po to, po ilgo važinėjimo ratais, sugalvojom įsijungt navigaciją, ir radom išvažiavimą ir laimingai namo grįžom.tai vat. nuotykių tokių nevykusių kupina diena. echhh. :DD na, o dabar artimiausi planai, varyt į Vilnių šeštadienį, šopingą šiokį tokį padaryt, ir sugrįšt sėkmingai į mokyklą.šiaip tai jau pasiilagau nupušelių visų savo. tai vat. šiandienai gal tiek.ohh, taip norėjau kam nors išsikalbėt. :DD

mua, Miglė.


Paskutinį kartą redagavo Migliūūtė.:**, Antr. 02 21, 2012 9:15 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  - Page 3 Icon_minitimeAntr. 02 21, 2012 9:13 pm

Dienoraštis.  - Page 3 Tumblr_lytmvjVae51qf78yzo1_500_large
2012.02.21

labukazz. (hug)
čia dienoraščio savaitę nerašiau kažkur, bet nuotykių žymiai daugiau turėjau, nei per mėnesį. ;D tai va, tas ilgasis savaitgalis taip greit pralėkė. buvau sel'o koncerte, ten taiiiip osam buvo. "woop woop. tikrai labai geras renginys. šviesos, gyvas garsas, omfg, nuostabiai, atsakau. dvi valandas atidainavo, o tada mūsų prašomas dar keturias dainas sudainavo. tai omfg. ;D pradžioj tai taip truputį nejauku buvo. nes nu visi tokie įkalę jau buvo, o aš tai blaivut blaivutėlė. bet nieko. chebryyyytė sava viskas puikiai. tai va. biškį alkūnėm atitrankiau mergą, nes užpiso, kai pradėjo stumdytis, tada su vaikinukais keliais nuėjau aiškintis santykių, nes rovės truputį ir mūsų bernioxai jau vos į atlapus nekibo, prarėkiau balsą ir šiaip dar labiau pamilau Egį. tai vat." - citata iš mano kito dienoraščio. ;DDD tada dar variau į Druskininkus ir vat vėl įmesiu citatą,nes kitur tai aš dažniau apsireiškiu: "a la švęsdami sesės gimtadienį varėm į druskininkų vandens parką. ką aš žinau, pats laikas ten tai nekažką. galbūt per daug jo buvo, nors ir taip jau anksčiau išėjom. bet nu who cares. užtat kelionė kokia linksma buvo. kaip ir tradiciškai, kai varuoja kuris nors iš pusbrolių, tai mes vis ne tuo keliu kuriuo reikia pasukam, ir tada sukoriam daugiau kilometrų nei reiktų. ;DD tai žodžiu, neesmė, užtata daug naujų miesteliukų aplankai. tai vat pvz šiandien pro Pilypiškes pravažiavom, tai taip dėjau žvengt kai tokį pavadinimą pamačiau, nes turiu draugą Pilypą, tai krč. ;DD nu žodžiu, Alytuj beveik pasisvečiavom, Druskininkus išmaišėm totaliai. ;DD nu sakau. linksminamės." vooo kaip mes siaučiam keliuose. ;DDDD tai vat. ir šiaip aš tai tokia laiminga esu. nes turiu tiek daug veiklos. vien mokslams kiek laiko skiriu, dar tada visos šventės kur čia va buvo, nu tipo valentinkė ir lalalal. šiaip valentinkė visai faina buvo. mokykloj taip jauku buvo. kažkaip ypatingai tą dieną bendravosi su visais man ir panašiai. o tada, kadangi mamos gimtadienis, vakarėlis namie buvo. ahhhr. osaaama buvo. ;DD nu ir šiaip, nuotaiką pastaruoju metu gadina tik tai, kad pykina kiekvieną dieną ir galvą skelia. mama jau įtarinėja man visokias ligas. bet aš jai dar nepasiduodu. tai vat. krč. čia šiaip tokį įrašėlį padariau.

bučkis.Miglė. (hug)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Dienoraštis.  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Dienoraštis.
Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
OFICIALUS EGLĖS JAKŠTYTĖS FC #1 :: Migl.-
Pereiti į: